Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
logo   logo

Filozofia

Bazując na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w dziedzinie odlewnictwa ciśnieniowego stopów metali nieżelaznych, staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą z możliwych jakość usług.

Jakość jest najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie produktu. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz coraz bardziej wymagającego rynku, staramy się te oczekiwania wyprzedzać.

Firma PRESS posiada certyfikat ISO 9001, będący gwarancją dbałości o jakość produkowanych odlewów. Ponadto każdy pracownik firmy, poczynając od osób odpowiedzialnych za dostawy surowca, poprzez wszystkich pracowników produkcyjnych, a na kontrolerach jakości kończąc, odpowiedzialny jest za utrzymanie produkcji na wymaganym poziomie jakościowym. Świadomość załogi zakładu co do konieczności spełnienia kryterium jakości, jest czynnikiem pozwalającym dostarczać naszym klientom wyroby jakich oczekują.

Jednym z ważniejszych celów jaki sobie stawiamy, jest racjonalne planowanie produkcji. Znajdujemy się na końcowym etapie wdrożenia modułu produkcyjnego, będącego częścią złożonego sytemu informatycznego klasy ERP stosowanego w firmie PRESS od 2010 roku, dzięki czemu możliwe staje się planowanie i monitorowanie tak skomplikowanej produkcji jak nasza. Wdrożony system pozwala na analizę w czasie rzeczywistym stanu realizacji zamówień i zleceń produkcyjnych oraz stanów magazynowych materiałów i surowców. Planowanie jest najważniejszym narzędziem w wypełnianiu zobowiązań wobec klientów co do terminowości dostaw. Mimo ogromnej różnorodności asortymentu produkowanych przez nas odlewów, dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników firmy, jesteśmy w stanie tych zobowiązań dotrzymać.

Nasze atuty

  • 1

    Ponad 30 letnie doświadczenie.

  • 2

    Wysoka jakość produkowanych odlewów.

  • 3

    Terminowość dostaw do klienta.

Referencje

Jestem pełna podziwu dla zaangażowania pracowników firmy PRESS w realizacji zamówień.

Joanna Lara

Profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy.

Robert  Wysocki

Zespół